Zasłyszane #7

Zasłyszane, których miało nie być, ale jakoś same się wprosiły, o !

Jak Bono mówi, że dzisiaj będzie piękny dzień, to nie zamierzam podważać jego zdania.I rzeczywiście, włączając tą piosenkę, uśmiecham się sama do siebie.

Panie boże, nigdy bym nie przypuszczała, że do takiej wariacji doprowadzę się przy utworze Depeche Mode. A czemu ? Nie wiem…

Nie wiem co takiego jest w tej piosence, ale uspokaja mnie ten prosty układ i niesamowity głos. Chociaż teledysk, który kręci się wokół zeza Jessie Ware, nie jest już zbyt atrakcyjny.

Luther, serial, który polecę każdemu, kto lubi się trochę „pobać”. To są historię, które mogłyby się wydarzyć w twoim sąsiedztwie. brutalne, krwawe, dokonane z zimną krwią. I ten motyw, rozpoczynający każdy odcinek. Mniam. Polecam dla fanów Detektywa i mnóstwa psychodelii, szarości. Mnie porwało.

Pieprzyć cię Moby, jak ty to zrobiłeś, że cała ta płyta powinna się znaleźć w zasłyszanych ? Pieprzyć cię ty zdolny gnojku!

Zaz mówi, że we. Co ona tam wie, zna się na śpiewaniu, to na pewno. Ale je veux ?

Tutaj nie chcę nic pisać, no nawet nie mam prawa, żeby pisać cokolwiek o tym arcydziele, mam prawo tylko słuchać…

Słuchając klasyki, odprężam się, nie myślę za dużo. A mimo wszystko, dużo czuję, ponieważ przekazać czasami więcej emocji niż słowa. Słuchając „Rapsody in Blue”, czuję się, jakbym miała pięć lat, siedziała z babcią, z którą niestety siedzieć już nie mogę i oglądała „Toma i Jerrego.” No nie ? Plus, dla ciekawskich – ta muzyka pojawiła się w filmie Allena „Manhattan”

 

Serio ? Serio. Wyobraźcie to sobie na żywo, wykonywane przez dwóch skrzypków i kontrabasistę. Brak mi słów…. Widziałam,na żywo, za darmo, ha !

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s